Hizmetlerimiz

15214552325aaf9080b1f06.jpg
Ev Taşıma - Evden Eve Nakliyat

Çorlu Ev Taşıma nakliye firmaları arasında profesyonel hizmet veren firmamız, her anlamda kendimizi geliştirerek işimi iyi yapmak ve kendimizi her anlamda geliştirmek için çalışıyoruz iyi bir firma olarak özellikle eşyanızı paketleme konusuna önem veriyoruz eşyanız ne kadar iyi paketlenir ise o kadar hasarsız ve iyi bir süreçten geçmiş oluruz, Firmamız yılların verdiği tecrübe ile profesyonel ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Sizde eşyanızın hiç bir hasar görmemesini ve size ne kadar değer verdiğimizi bilmeniz gerek uzman ekip ve ekipmanlar ile size iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

mobilyakurulum.jpg
Mobilya Kurulum Hizmeti - Ofis Taşımacılığı

Firmamız 20 yıldan uzun süre tecrübe kazanmış alanında uzmanlaşmış profesyonel ekibi ile taşıma ve kurulum isteklerinizle ilgili sizlere hizmet vermektedir. Tecrübeli kurulum ustaları ile işini bir kerede, hızlı ve düzgün yapmaktadır. Kurulumu yapılan ürünlerde hatasız ve zararsız çalışmalarımızla mutluluğunuzu sektöründe kaliteli ve prensipli firmamıza emanet edebilirsiniz. Çorlu Nakliyeci ailesi çalışanlarına güveniniz boşa çıkmamaktadır. Aklınıza hiçbir sorun takılmadan ve sizi tekrar tekrar uğraştırmadan istediğiniz sonuca ulaştıran firmamız sektöründe hizmetleriyle müşterileri tarafından tercih edilmektedir.

yük taşıma hizmeti.jpg
Yük Taşıma - Nakliyat

20 Yıllık Nakliye ve Yük Taşımacılığında tecrübeli firmamız siz değerli müşterilerimizin eşyalarını güvenle taşımaktadır. Ev, Ofis, İş Yeri ve malzemeleriniz güvenle taşıyan firmamız sizin için en iyi ve en uygun hizmeti sunmaktadır. Nakliyat hizmetimizden faydalanmak için bizi arayıp teklif alabilirsiniz. Çorlu Nakliyeci olarak önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır. Profesyonel, Tecrübeli ve Güvenilir çalışma ekibimizle sizlerin her zaman yanındayız. Çorlu Nakliyeciden fiyat almadan asla karar vermeyin. Kalite bir hizmet almak ve eşyalarınızı güvenle istediğiniz yere ulaştırmak için daima hizmetinizdayiz.