15214552325aaf9080b1f06.jpg

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içinde en kolay ve pratik çözümleri sizlere sunuyoruz.

Çorlu’nun tüm mahallerine yıllardır sunduğumuz kusursuz, müşteri memnuniyeti odaklı şehiriçi nakliyat hizmetimizi, profesyonel kadromuz sayesinde çok rahat bir şekilde gerçeklestiriyoruz.

Evden Eve Taşıma

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti kat sayısının fazla olduğu yapılarda, nakliyat eşyalarının taşınmasını kolaylaştırmak amacıyla kullanır. Evden Eve Nakliyat çalışmaları için Asansörlü Nakliyat araçlarımızı sürekli hazır halde bekletiyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Ofis taşıma – İş Yeriniz İçin Güvenilir ve Hızlı Taşınma Ofis taşıma firmaları sizlere yılların deneyimini sunar ve tüm ofis veya iş taşıma taleplerinizi kaliteli, aynı zamanda ekonomik hizmetimizle karşılıyoruz.

Çorlu Nakliyeci, taşımacılık sektöründe; hızlı, güler yüzlü, uygun fiyat politikası ile Çorlu Nakliyeci firması farkını hissedin. Şehir içi, şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetlerinde yanınızdayız. Çorlu Nakliyeci; dikkatli, eğitimli eleman kadrosu, detaylı paketleme materyalleri, hijyen ve güven gerektirir.  Çorlu Nakliyeci olarak, mutluyuz çünkü güveninizi kazanıyoruz.

Çorlu Nakliyeci olarak 2001 yılından bugüne evden eve nakliyat ve eşya taşımacılık sektöründe hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan nakliye firmasıyız çünkü işimizi gerektiği gibi sizlere verdiğimiz sözler doğrultusunda, hak ettiğiniz evden eve taşımacılık hizmetini sunarak yapıyoruz. Çorlu Nakliyeci olarak evden eve taşımacılık sektöründe; ev, ofis, işyeri, fuar, piyano, çelik para kasası taşıma hizmetini Çorlu merkezli ilden ile tüm şehirlerimize şehir içi şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri veriyoruz.

En İyi Çorlu Nakliyat Firmasıyız

Çorlu Nakliyeci firması olarak, uzun yıllardır evden eve nakliye sektöründe profesyonel şehir içi, şehirler arası eşya taşımacılığı hizmeti veren ev, ofis, işyeri, fabrika, piyano, fuar taşıma firmaları arasında referanslı müşteri potansiyeli fazla olan lider nakliyat firmasıdır. Çorlu Nakliyeci olarak işimizi gerektiği gibi size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz evden eve taşıma hizmeti sunarak yapıyoruz. Çorlu Nakliyeci, ev nakliye, eşya taşıma hizmetleri için  taşınmadan önce ayrıntılı bilgi almak için bizi arayın.

Şehirler arası nakliyat ücreti ne kadar?

Şehirlerarası nakliyat ücretleri Çorlu merkezli taşınmalar için yakın başka şehirlere nakliye hizmetleri daha uygun fiyata olmaktadır. Çorlu’dan mesafe olarak uzakta bulunan şehirlere taşınmalarda ise mesafeden kaynaklı fiyat farklılığı vardır.

Şehir içi nakliyat kaç saat sürer?

Şehir içi nakliye hizmetimiz ortalama 1 iş günü içerisinde tamamlanır. Çalışma süresi olarak da 4 ile 6 saat aralığında nakliye işlemi gerçekleşmektedir.